Outlayer (8.x-1.6) - en to sv translation catalogue (24 entries)

en: List
sv: Lista

en: Read more
sv: Läs mer

en: Edit
sv: Redigera

en: Reset
sv: Återställ

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Weight
sv: Vikt

en: Name
sv: Namn

en: edit
sv: redigera

en: Label
sv: Etikett

en: Default
sv: Förvald

en: Configure
sv: Konfigurera

en: Options
sv: Alternativ

en: Horizontal
sv: Horisontell

en: Desc
sv: Fallande

en: Not installed
sv: Inte installerad.

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Installed
sv: Installerad

en: Duplicate
sv: Dubblett

en: Apply
sv: Applicera

en: Columns
sv: Kolumner

en: No data found.
sv: Ingen data funnen.

en: Sort ascending
sv: Sortera stigande

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud
