Outlook Calendar Events (5.0.0) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Edit
eu: Editatu

en: ID
eu: IDa

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: About
eu: (r)i buruz
