Outlook Calendar Events (5.0.0) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Cancel
he: ביטול

en: Edit
he: עריכה

en: Configuration
he: הגדרות

en: About
he: אודות

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
he: אזהרה: יש לתת רק לתפקידים מהימנים; להרשאה זו יש השלכות על אבטחת האתר.
