Outlook Calendar Events (5.0.0) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: About
lt: Apie

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
lt: Įspėjimas: Suteikite tik patikimoms rolėms, šie leidimai gali turėti būt nesaugus.
