Outlook Calendar Events (5.0.0) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Cancel
ro: Anulare

en: Edit
ro: Editați

en: Configuration
ro: Configurație

en: About
ro: Despre

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
ro: Avertisment: A se acorda numai rolurilor care prezintă încredere; această permisiune are implicații de securitate.
