Outlook Calendar Events (5.0.0) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Edit
vi: Sửa

en: ID
vi: Mã

en: Configuration
vi: Cấu hình

en: About
vi: Giới thiệu

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
vi: Cảnh báo: Chỉ cấp quyền này cho các vai trò đáng tin; quyền này ảnh hưởng lớn tới sự bảo mật của hệ thống.
