Outlook Calendar Events (5.0.0) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Edit
ar: تحرير

en: ID
ar: المعرف ID

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: About
ar: حول

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
ar: تحذير : هذه الصلاحية تؤثر على الأمن، لا تمنحها إلا للأدوار الموثوق بها.
