Outlook Calendar Events (5.0.0) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: About
el: Περί

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
el: Προειδοποίηση: Δώστε την μόνο σε αξιόπιστους ρόλους, αυτή η άδεια έχει επιπτώσεις στην ασφάλεια.
