Outlook Calendar Events (5.0.0) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: ID
hu: Azonosító

en: Configuration
hu: Beállítás

en: About
hu: Leírás

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
hu: Figyelmeztetés: Ezt csak a megbízható szerepköröknek szabad megadni, mert biztonsági következményekkel jár.

en: Social
hu: Közösségi
