Outlook Calendar Events (5.0.0) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: ID
ne: परिचय

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: About
ne: बारेमा
