Outlook Calendar Events (5.0.0) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Cancel
tr: İptal

en: Edit
tr: Düzenle

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: About
tr: Hakkında

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
tr: Uyarı: Sadece güvenilir rollere verin; bu iznin güvenlik etkileri vardır.

en: Social
tr: Sosyal
