Outlook Calendar Events (8.x-3.0) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Core
ca: Nucli

en: Configuration
ca: Configuració

en: About
ca: Detalls

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
ca: Avís: Assigneu-lo només als rols de confiança; aquest permís té implicacions en la seguretat.
