Outlook Calendar Events (8.x-3.0) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Core
pl: Rdzeń

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: About
pl: O stronie

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
pl: Uwaga: tylko dla zaufanych ról; to uprawnienie dotyczy bezpieczeństwa.
