Outlook Calendar Events (8.x-3.0) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
ru: Отмена

en: Core
ru: Ядро

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: About
ru: Информация

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
ru: Предупреждение: это право связано с безопасностью сайта. Предоставляйте это право только пользователям той роли, которым вы доверяете.
