Outlook Calendar Events (8.x-3.0) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Core
uk: Ядро

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: About
uk: Про модуль

en: Add Account
uk: Додавання облікового запису

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
uk: Увага: Надавати тільки довіреним ролям; це повноваження пов’язане з безпекою.

en: No users found
uk: Не знайдено жодного користувача

en: TITLE
uk: ЗАГОЛОВОК
