Outlook Calendar Events (8.x-4.0) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
et: Tühista

en: Core
et: Tuum

en: Configuration
et: Seadistus

en: About
et: Programmist

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
et: Hoiatus: Määra ainult usaldusväärsetele rollidele; see õigus mõjutab lehe turvalisust.
