Outlook Calendar Events (8.x-4.0) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
fr: Annuler

en: Core
fr: Cœur

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Delete it!
fr: Le(La) supprimer !

en: About
fr: À propos

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
fr: Attention : ne l'attribuer qu'à des rôles de confiance ; cette permission touche à la sécurité.
