Outlook Calendar Events (8.x-4.0) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
jv: Batal

en: Core
jv: Inti

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: About
jv: Ngenani

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
jv: Welingan: Wénéhānā kanggo parāgā sing dipercaya waé; kawenangan iki nduwéni pengaruh marang keamanan situs.
