Outlook Calendar Events (8.x-4.1) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Body
af: Teks

en: Delete
af: Vee uit

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Edit
af: Wysig

en: Configuration
af: Konfigurasie
