Outlook Calendar Events (8.x-4.1) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Body
ast: Cuerpu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Edit
ast: Editar

en: Core
ast: Motor

en: Configuration
ast: Configuración
