Outlook Calendar Events (8.x-4.1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Body
bg: Съдържание

en: Delete
bg: Изтриване

en: Cancel
bg: Отмени

en: Edit
bg: Редактирай

en: Core
bg: Ядро

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта
