Outlook Calendar Events (8.x-4.1) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Body
cy: Corff

en: Delete
cy: Dileu

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Edit
cy: Golygu

en: Core
cy: Craidd

en: Configuration
cy: Ffurfweddiad
