Outlook Calendar Events (8.x-4.1) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Body
fi: Sisältö

en: Delete
fi: Poista

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Core
fi: Ydin

en: Configuration
fi: Asetukset

en: About
fi: Tietoja

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
fi: Varoitus: Aseta vain luotetuille rooleille; tällä oikeusmäärityksellä on vaikutuksia turvallisuuteen.

en: Outlook Events
fi: Outlook-tapahtumat
