Outlook Calendar Events (8.x-4.1) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Body
fil: Nilalaman

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Configuration
fil: Pagsasa-ayos
