Outlook Calendar Events (8.x-4.1) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Body
gl: Corpo

en: Delete
gl: Borrar

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Edit
gl: Editar

en: Core
gl: Núcleo

en: Configuration
gl: Configuración

en: About
gl: Información

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
gl: Advertencia: Proporcionar só os roles de confianza. Este permiso implica riscos de seguridade.
