Outlook Calendar Events (8.x-4.1) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Body
hi: मुख्य भाग

en: Delete
hi: मिटायें

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Core
hi: कोर

en: ID
hi: आईडी

en: Configuration
hi: विन्यास

en: About
hi: के बारे में
