Outlook Calendar Events (8.x-4.1) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Body
hr: Sadržaj

en: Delete
hr: Ukloni

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Edit
hr: Uredi

en: Core
hr: Jezgra

en: Configuration
hr: Postavke

en: About
hr: Opis

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
hr: Upozorenje: Dopustite samo provjerenim ulogama, ovo dopuštenje ima sigurnosne implikacije.
