Outlook Calendar Events (8.x-4.1) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Body
is: Meginmál

en: Delete
is: Eyða

en: Cancel
is: Hætta við

en: Edit
is: Breyta

en: Core
is: Kjarni

en: ID
is: Kenni

en: About
is: Um

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
is: Aðvörun: Veitið aðeins þeim hlutverkum sem þið treystið; þessi heimild hefur öryggisáhrif.
