Outlook Calendar Events (8.x-4.1) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Body
km: តួ

en: Delete
km: លុប

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Core
km: សំខាន់

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: About
km: អំពី

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
km: ព្រមាន​ ៖ សូម​ផ្តល់​នូវ​តួនាទី​ដែល​ទុក​ចិត្ត​ប៉ុណ្ណោះ សិទ្ធិនេះ​មាន​ការ​បង្ហាញ​នូវ​ការ​ព្រមានសុវត្ថិភាព​ ។
