Outlook Calendar Events (8.x-4.1) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Core
ku: ناوکە

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: About
ku: دەربارە
