Outlook Calendar Events (8.x-4.1) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Delete
mn: Устгах

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Edit
mn: Засварлах

en: Configuration
mn: Тохиргоо
