Outlook Calendar Events (8.x-4.1) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Body
mr: मुख्य

en: Delete
mr: मिटवा

en: Cancel
mr: रद्द

en: Edit
mr: संपादन

en: Core
mr: मूळ

en: ID
mr: आय डी

en: Configuration
mr: संरूपण
