Outlook Calendar Events (8.x-4.1) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Body
nn: Brødtekst

en: Delete
nn: Slett

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Edit
nn: Rediger

en: Configuration
nn: Oppsett
