Outlook Calendar Events (8.x-4.1) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Body
oc: Còs

en: Delete
oc: Suprimir

en: Cancel
oc: Anullar

en: Edit
oc: Modificar

en: Core
oc: Còr

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Configuration
oc: Configuracion

en: About
oc: A prepaus

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
oc: Avís : Assigneu-lo solament als ròtles de confiança; aqueste permés a implicacions en la seguretat.
