Outlook Calendar Events (8.x-4.1) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Body
os: Мидис

en: Delete
os: Аппар

en: Cancel
os: Аппар

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Core
os: Астæумагъз
