Outlook Calendar Events (8.x-4.1) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Body
ps: تنه

en: Delete
ps: ړنګول

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Edit
ps: سمون

en: ID
ps: پېژند

en: Configuration
ps: سازول

en: About
ps: په اړه
