Outlook Calendar Events (8.x-4.1) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Body
pt: Corpo

en: Delete
pt: Eliminar

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Edit
pt: Editar

en: Core
pt: Núcleo

en: Configuration
pt: Configuração

en: Start Time
pt: Hora de início

en: End Time
pt: Hora de Fim

en: About
pt: Sobre

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
pt: Atenção: Dê a grupo de utilizadores de confiança somente; esta permissão tem implicações de segurança.
