Outlook Calendar Events (8.x-4.1) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Body
si: බඳ

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Configuration
si: හැඩගැස්‌වීම
