Outlook Calendar Events (8.x-4.1) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Body
sl: Vsebina

en: Delete
sl: Izbriši

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Edit
sl: Uredi

en: Core
sl: Jedro

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: About
sl: O modulu
