Outlook Calendar Events (8.x-4.1) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Body
sv: Brödtext

en: Delete
sv: Radera

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Edit
sv: Redigera

en: Core
sv: Kärna

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: About
sv: Om

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
sv: Varning: Ge enbart till betrodda användare. Denna behörighet har konsekvenser för säkerheten.
