Outlook Calendar Events (8.x-4.1) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Body
ta: பொருள் விரிவாக்கம்

en: Delete
ta: அழி

en: Cancel
ta: விலகு

en: Edit
ta: மாற்று

en: Core
ta: கருவம்

en: Configuration
ta: முறையமைப்பு

en: About
ta: பற்றி
