Outlook Calendar Events (8.x-4.1) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Body
be: Тэкст

en: Delete
be: Выдаліць

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Core
be: Ядро

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Configuration
be: Налады

en: About
be: Аб

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
be: Заўвага: прызначайце толькі давераным ролям; гэта права мае  ахоўную функцыю.
