Outlook Calendar Events (8.x-4.1) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Body
bn: কাঠামো

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Configuration
bn: কনফিগারেশন

en: About
bn: সম্পর্কে
