Outlook Calendar Events (8.x-4.1) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Body
eo: Korpo

en: Delete
eo: Forigu

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Edit
eo: Redaktu

en: ID
eo: Identigilo

en: Configuration
eo: Agordoj
