Outlook Calendar Events (8.x-4.1) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Body
ja: 本文

en: Delete
ja: 削除

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Edit
ja: 編集

en: Core
ja: コア

en: Configuration
ja: 環境設定

en: Start Time
ja: 開始時間

en: End Time
ja: 終了時間

en: About
ja: アバウト

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
ja: 警告: 信頼できる役割のみに与えてください。この権限はセキュリティへの影響があります。
