Outlook Calendar Events (8.x-4.1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Body
ka: ტანი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია
