Outlook Calendar Events (8.x-4.1) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Core
my: အူကြောင်း

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: About
my: အကြောင်း
