Outlook Calendar Events (8.x-4.1) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Body
nl: Inhoud

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Edit
nl: Bewerken

en: Core
nl: Kern

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Start Time
nl: Starttijd

en: End Time
nl: Eindtijd

en: About
nl: Over

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
nl: Let op: alleen toevoegen aan rollen die u vertrouwt; dit toegangsrecht kan schadelijke gevolgen hebben voor de beveiliging van het systeem.
