Outlook Calendar Events (8.x-4.1) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: Body
se: Gorut

en: Delete
se: Sihko

en: Cancel
se: Hilggo

en: Edit
se: Rievdat

en: About
se: Birra
