Outlook Calendar Events (8.x-4.1) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Body
sq: Trupi

en: Delete
sq: Fshij

en: Cancel
sq: Anulo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Configuration
sq: Konfigurimi

en: About
sq: Informacione
